Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lentse Plas

Een mooie plek om lekker te zwemmen en te genieten op het strand of de grasweide aan de Lentse Plas!

Je kunt hier lekker zwemmen en op het strand of grasveld liggen en spelen bij de Lentse Plas, onderdeel van natuur- en recreatiegebied De Waaijer. Een mooie nieuwe omgeving met een tof uitzicht op Lent. Je kunt er ook lekker wandelen, fietsen en even verderop is er een crossbaantje en voetbalveld.

Inmiddels zien we de eerste surfers, rubber bootjes en kanoërs al op de Plas. De komende tijd zal de recreatie op deze plas zich verder ontwikkelen en mogelijk komt er ook nog een drank- en snackkar op het strand en bootjesverhuur. Zodra hier meer over bekend is, zullen we dit hier aangeven.

Kom je met de auto? Dan kun je deze betaald parkeren op het terrein van Pathé Nijmegen/ P en R Nijmegen-Noord.

Extra tip: aan het strandje zit het sfeervolle Moeke Nijmegen. Je kunt hier iets lekkers drinken en eten op hun terras (nb: op het terras wordt badkleding niet toegestaan). Ook hebben zij picknicktafels voor hun café aan het strand geplaatst. Als je hier gebruik van maakt, is het natuurlijk wel de bedoeling dat je bij Moeke even wat te eten/drinken bestelt. Een bezoek aan het strand is ook leuk om te combineren met een bezoek aan Pathé Nijmegen. Deze bioscoop ligt namelijk op hetzelfde terrein.

Klik voor meer info over de Lentse Plas via de roze button gelijk door naar de site.

Kijk ook eens in onze Uitagenda voor andere leuke familie uitjes!

Lentse Plas

Keimate 12

6663 KB Nijmegen

Prijs Gratis toegang
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip

Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

Nationale Voorleesdagen in de bieb

Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.

30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief