
Bowlen als teamuitje
Zoek je een leuk teamuitje voor je (sport)club? Ga met zijn allen bowlen bij DOK 99!
Bowlen als teamuitje voor kids
Heb je een superleuke sportclub maar wil je elkaar ook wel eens zien buiten de hockey- of voetbaltrainingen om? Ga samen met je team dan eens bowlen bij DOK 99!
Kids vanaf 6 jaar zijn welkom om lekker te eten en te bowlen. Met het nieuwe scoresysteem kan je zelfs allerlei spelletjes spelen tijdens het bowlen, zoals het ‘monsterspel’.
Voor meer informatie en of het maken van een reservering klik je op de roze button.
Op zoek naar meer leuke activiteiten? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.