Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bowlen als teamuitje

Zoek je een leuk teamuitje voor je (sport)club? Ga met zijn allen bowlen bij DOK 99!

Bowlen als teamuitje voor kids

Heb je een superleuke sportclub maar wil je elkaar ook wel eens zien buiten de hockey- of voetbaltrainingen om? Ga samen met je team dan eens bowlen bij DOK 99!

Kids vanaf 6 jaar zijn welkom om lekker te eten en te bowlen. Met het nieuwe scoresysteem kan je zelfs allerlei spelletjes spelen tijdens het bowlen, zoals het ‘monsterspel’.

Voor meer informatie en of het maken van een reservering klik je op de roze button.

Op zoek naar meer leuke activiteiten? Neem een kijkje in de Uitagenda!

Dok 99 Rotterdam

Straatweg 99

3054 AB Rotterdam

Mail direct

Mail direct naar Dok 99 Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Proefles Hofpleintheater

Laat de Hofpleiner in je kind stralen tijdens een gratis proefles vol plezier en ontdekking!

Outdoor Kids Clubs

Kom survivallen, klimmen of buitensporten beoefenen bij een van de kids clubs van Outdoor Valley

Aikido Dordrecht

Vind je het leuk om een oude krijgskunst te beoefenen? Meld je aan voor Aikido bij Aikido Dordrecht!

ToBe cursussen voor kids

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe cultuurcentrum

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

Zoek je een restaurant met speeltuin én terras in de regio Rotterdam?

Een hapje eten op het terras terwijl de kids spelen in de speeltuin ernaast. Ideaal als ze moeten wachten tot het eten er is of als jullie zelf lekker lang willen natafelen. Hieronder vind je 5 restaurants met fijne speeltuin en terras in de regio.

Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam

Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief