Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Capoeira lessen

In de capoeira lessen komen muziek, acrobatiek, vechtkunst én dans samen!

Capoeira lessen voor kinderen 

Capoeira is een Braziliaanse sport waarbij het spel van dans, muziek, acrobatiek en vechtkunst samen komen en zich tot een harmonie vormen. Capoeira zorgt voor veel energie en plezier.

In de lessen ga je op een bijzondere manier aan de slag met conditie, kracht, flexibiliteit, balans en muzikaliteit! De muziek, acrobatiek, vechtkunst en dans komen samen in harmonie in de Roda. 

Daarnaast is het voor de kinderen ook gewoon ontzettend leuk om te doen! Kinderen vanaf 5 jaar kunnen de lessen volgen. 

Meer informatie vind je op de website, via de roze button!

Tip: bijna jarig? Kijk voor de leukste feestjes op de kinderfeestjespagina!

Capoeira Odara

Jan Steenstraat 24

3042 AB Rotterdam

Openingstijden Wekelijks les
Mail direct

Mail direct naar Capoeira Odara

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief