Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

I Am Movement

Ontdek welke toffe dansstijl bij jou past tijdens de danslessen van I Am Movement!

Afrodance, hiphop en caribbean dans

Beweging is alles, alles is beweging en het is een heerlijk gevoel om je lichaam te laten zingen en bewegen in jouw eigen flow. I Am Movement heeft ervaring met allerlei leeftijden en verschillende niveaus en wil mensen blij maken door middel van dans en muziek. Je kunt al dansles nemen vanaf 4 jaar!

Dansen gaat verder dan het maken van een choreografie en deze aanleren. Door dansen kun je loslaten, verwerken, aan je houding werken, inspiratie opdoen en vooral genieten van het moment. Het maakt niet uit welke leeftijd je hebt, wat voor lichaam je hebt of hoe lang je danst; iedereen kan dansen! 

Benieuwd of dansen iets voor jou is? Voor meer info en aanmelden voor een proefles klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Rotterdam!

IAmMovement

Molièreweg 629b

3076 GE Rotterdam

Openingstijden Zie website voor het rooster
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar IAmMovement

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief