De Theetuin Ridderkerk
De Theetuin is genieten voor kinderen en volwassenen. Kom gezellig lunchen of dineren!
De Theetuin biedt diverse mogelijkheden voor een heerlijke maaltijd. Geniet van een lekkere lunch- en dinerkaart, Brunch Bites, Theetuin Tea Party of Dinner Bites. Vanaf 2 personen te reserveren (tot maximaal 250 personen).
Naast bovengenoemde menu’s kun je bij De Theetuin ook een kinderfeestje, familiereunie of andere feestelijke gelegenheid vieren.
Klik snel op de roze button om naar de site van De Theetuin te gaan en de mogelijkheden te zien.
Tip: op Kidsproof vind je een overzicht van kindvriendelijke restaurants in Rotterdam en omgeving!
De Theetuin
Pruimendijk 16
2988 XN Ridderkerk
Openingstijden
Maandag t/m donderdag en zondag van 10.00 - 22.00 uur.
Vrijdag en zaterdag van 10.00 - 24.00 uur.
Prijs
Kinderen van 3-4 jaar kunnen voor € 4,95 per kind eten. Een driegangenmenu voor kinderen van 5 t/m 12 jaar kost € 14,50.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.