Villa Augustus Dordrecht
Een markt en een restaurant, midden in een grote moestuin. Alles kan bij Villa Augustus.
Het restaurant is dagelijks geopend voor ontbijt, lunch en diner. De menukaart, mét kindermenu, volgt de seizoenen. Er wordt overwegend gewerkt met biologische producten. Zo uit de tuin, op je bord!
In de eigen bakkerij worden zuurdesembroden, taartjes en koekjes gebakken. Deze kun je bestellen in het restaurant, maar ook meenemen naar huis. Voor als je niet kunt kiezen!
Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Rotterdam en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
Tip: wil jij onze leuke tips in je mailbox ontvangen? Meld je even aan dan mis je niks!
Villa Augustus
Oranjelaan 7
3311 DH Dordrecht
Openingstijden
Maandag - donderdag 7.00 - 24.00 uurVrijdag 7.00 - 1.00 uur
Zaterdag 8.00 - 1.00 uur
Zondag 8.00 - 24.00 uur
Prijs
Er is een kindermenu vanaf € 7,50.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie! Dit zijn leuke uitjes voor de hele familie in de regio Rotterdam
Hebben jullie al een uitje gepland in de voorjaarsvakantie? Of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken? Check dan vooral deze toffe tips, van theatervoorstellingen en kinderworkshops tot trampolinepark en gave musea. Stuk voor stuk aanraders!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!