Villa Augustus Dordrecht
Een markt en een restaurant, midden in een grote moestuin. Alles kan bij Villa Augustus.
Het restaurant is dagelijks geopend voor ontbijt, lunch en diner. De menukaart, mét kindermenu, volgt de seizoenen. Er wordt overwegend gewerkt met biologische producten. Zo uit de tuin, op je bord!
In de eigen bakkerij worden zuurdesembroden, taartjes en koekjes gebakken. Deze kun je bestellen in het restaurant, maar ook meenemen naar huis. Voor als je niet kunt kiezen!
Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Rotterdam en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
Tip: wil jij onze leuke tips in je mailbox ontvangen? Meld je even aan dan mis je niks!
Villa Augustus
Oranjelaan 7
3311 DH Dordrecht
Openingstijden
Maandag - donderdag 7.00 - 24.00 uurVrijdag 7.00 - 1.00 uur
Zaterdag 8.00 - 1.00 uur
Zondag 8.00 - 24.00 uur
Prijs
Er is een kindermenu vanaf € 7,50.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).