Villa Augustus Dordrecht
Een markt en een restaurant, midden in een grote moestuin. Alles kan bij Villa Augustus.
Het restaurant is dagelijks geopend voor ontbijt, lunch en diner. De menukaart, mét kindermenu, volgt de seizoenen. Er wordt overwegend gewerkt met biologische producten. Zo uit de tuin, op je bord!
In de eigen bakkerij worden zuurdesembroden, taartjes en koekjes gebakken. Deze kun je bestellen in het restaurant, maar ook meenemen naar huis. Voor als je niet kunt kiezen!
Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Rotterdam en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
Tip: wil jij onze leuke tips in je mailbox ontvangen? Meld je even aan dan mis je niks!
Villa Augustus
Oranjelaan 7
3311 DH Dordrecht
Openingstijden
Maandag - donderdag 7.00 - 24.00 uurVrijdag 7.00 - 1.00 uur
Zaterdag 8.00 - 1.00 uur
Zondag 8.00 - 24.00 uur
Prijs
Er is een kindermenu vanaf € 7,50.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.