Wereldrestaurant Atlantis
Ontdek de smaken van de wereld bij Wereldrestaurant Atlantis Gouda - onbeperkt genieten!
Wereldrestaurant Atlantis Gouda
Heb je zin in een wereldse smaakbeleving? Dan ben je bij Wereldrestaurant Atlantis in Gouda aan het juiste adres! Hier geniet je namelijk van onbeperkt eten & drinken tegen een vaste prijs. Ontdek de smaken van China, Japan, Italië, Frankrijk, Nederland en Zuid-Amerika. Er is zoveel keuze dat er vast iets lekker voor de kids tussen zit! Ook betaal je voor kinderen een speciaal tarief.
Uitje voor de hele familie
Bij Wereldrestaurant Atlantis in Gouda kun je onbeperkt genieten van allerlei wereldse gerechten tijdens het All-in-Dinner. En dat voor een vaste prijs, inclusief frisdrank, koffie & thee en luxe desserts. Je betaalt niet voor het eten, maar voor de tijdsduur van je verblijf. Ga jij voor het arrangement van 2,5 of 3 uur? Het enige wat je hoeft te doen is achterover leunen, genieten en proeven van alle smaken die deze wereldkeuken te bieden heeft. Bon appétit!
Wil je meer info over dit restaurant? Klik op de roze button!
Ben je op zoek naar een leuk idee voor een kinderfeestje? Neem dan een kijkje op onze pagina Kinderfeestjes en laat je inspireren.
Atlantis
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.