Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lake House Rotterdam

Genieten van maaltijden bereid met dagverse ingrediënten bij Lake House Rotterdam

Bij Lake House Rotterdam geniet je van een lunch of diner bereid met dagverse ingrediënten. Voor kids is er een speciale kinderkaart, dat wordt smullen!

Wat dacht je van een pizza margherita, kibbeling, kip saté of spaghetti bolognese? Als toetje kies je bijvoorbeeld voor een punky kinderijsje.

Voor meer informatie over Lake House klik je op de roze button.

Met de hele familie eropuit? De leukste familie-uitjes vind je in de uitagenda!

Lake House Rotterdam

Bosdreef 6

3062 CA Rotterdam

Openingstijden Zondag t/m donderdag van 10:00 tot 23:00 uur
Vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 00:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Lake House Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!