Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant SAAM

Kom gezellig samen met de kids eten bij restaurant SAAM in Hoek van Holland

Wie uit eten wil met kids zit bij SAAM aan het goede adres met een uitgebreid menu, de mascottes Tess en Ties en een speelhoekje voor de kids.

Tess en Ties zijn al heel lang vriendjes. Het begon allemaal op de dag dat Tess in de wei lag en trek kreeg in en pannenkoek. Als beren goed broodjes kunnen smeren, kunnen ze vast ook goed pannenkoeken bakken. En dat klopte!

Ties heeft altijd berehonger. Alle 35 pannenkoeken van de kaart heeft hij al eens geproefd, maar zijn lievelingshapje is die met spek. Tess haar favoriet is die met kaas. Ook hebben ze allebei een eigen ijsje op de kaart gezet, die in een leuke beker geserveerd worden. En na het eten mag de beker zelfs mee naar huis!

Meer lezen over dit gezellige familierestaurant? Klik op de roze button!

Op zoek naar tips voor de vakantie? Activiteiten voor kids vind je in de Uitagenda!

Restaurant SAAM

Prins Hendrikstraat 287

3151 AK Hoek van Holland

Openingstijden Di t/m za vanaf 10 uur
Zondag vanaf 11 uur
Mail direct

Mail direct naar Restaurant SAAM

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren)

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief