Eten bij Spruit
Bij Spruit kan je heerlijk eten met een speciale menukaart voor de kleine Spruitjes!
Uit eten met de kids? Spruit heeft voor kids tot 12 jaar allerlei lekkers op het menu staan. Je proeft de echte mediterrane keuken met eenvoudige en eerlijke gerechten gemaakt van producten uit de regio.
Bij Spruit start je de dag met een kop koffie of frisdrank met zoetigheid of een lekker broodje. Op de lunchkaart staan broodjes en salades. In de avonduren geniet je van een pasta of gegrilde vis.
Voor meer info klik je op de roze button!
Op zoek naar een leuke activiteit om te combineren met een hapje eten? Check de eropuit-pagina!
SPRUIT eten & drinken
Middenbaan 111
2991 CS Barendrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag vanaf 10:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!