Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

UfO Restaurant

Uit eten op grote hoogte? Bij UfO restaurant kan je lekker eten en drinken met een prachtig uitzicht!

Bij UfO restaurant kijk je je ogen uit tijdens het eten. Onder het smullen heb je namelijk een prachtig uitzicht over Rotterdam. Je hoeft je geen seconde te vervelen want je ziet telkens iets nieuws. De vliegende schotel stijgt namelijk niet alleen op, maar draait ook rond. Cool!

Het restaurant is elke dag open voor ontbijt, brunch, lunch, high tea en grill/gourmet. Toch te eng om op 42 meter hoogte te eten/drinken? Geen probleem, alles wordt ook beneden geserveerd.

Voor kids gelden speciale tarieven. Kids tot 3 jaar betalen zelfs alleen de entreeprijs! Vergeet niet van tevoren te reserveren, dit doe je via de roze button.

De dag compleet maken met een leuke activiteit voor het hele gezin? Neem een kijkje in de uitagenda!

UfO restaurant

Doklaan 40

3081 AD Rotterdam

Openingstijden Dagelijks geopend: van 08.00 tot 21.00
Prijs Ontbijt: €25,-  kinderen 4 t/m 12 jaar: €15,-
Brunch: €25,-  kinderen 4 t/m 12 jaar: €15,-
Lunch: €25,-  kinderen 4 t/m 12 jaar: €15,-
High Tea: €25,-  kinderen 4 t/m 12 jaar: €15,-
Diner: €45,-  kinderen 4 t/m 12 jaar: €25,-
Uitzondering: kinderen t/m 3 jaar betalen enkel de entreekosten.
Mail direct

Mail direct naar UfO restaurant

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam

Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:

Tips voor een goed begin van het schooljaar

Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!