Visser’s Poffertjes
Dé plek in Dordrecht waar poffertjes nog gebakken worden uit een handgeslagen beslag.
Wie houd er nu niet van poffertjes? Bij Visser’s Poffertjes kan je ook nog eens genieten van allerlei lekkere varianten, bijvoorbeeld met vanillesuiker, kaneelsuiker of nutella. Dat wordt smullen!
Je kunt er ook terecht voor lunch: wat dacht je van een vegetarische tosti of een broodje bal?
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Visser's Poffertjes
Groenmarkt 9
3311 BD Dordrecht
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium
Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.
Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam
Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.