Feyenoord Kidstour
Loop als jouw favoriete speler door de spelerstunnel van Feyenoord... Kom naar de Kidstour in de Kuip!
Kan jij geen genoeg krijgen van je favoriete club en wil je wel eens weten hoe het er achter de schermen bij Feyenoord aan toe gaat? Dan is de Kidstour écht iets voor jou!
In 90 minuten krijg je alles van De Kuip te zien en kom je op plekken waar normaal alleen de spelers en de staf mogen komen. De spelerstunnel, het ereterras en natuurlijk het Feyenoord Museum. Daarnaast krijg je een drankje, een cool neklint, een pen en een Feyenoord paspoort met daarin allemaal leuke vragen over De Kuip en jouw club. Kun je thuis nog even lekker nagenieten!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Na afloop een hapje eten met de kids? Kijk hier voor een overzicht van kindvriendelijke restaurants!
Feyenoord Kids Tour
Van Zandvlietplein 1
3077 AA Rotterdam
Openingstijden
Starttijden van de rondleiding:
Woensdag om 15.00 uur
Zaterdag om 12.00 uur en om 14.00 uur
Prijs
Kinderen van 4 t/m 11 jaar € 12,50 p.p / Vanaf 12 jaar € 17,50 p.p. /65+ € 14,-Kameraadjes mogen eenmalig gratis deelnemen
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam
Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.