Museumwoning Huis Sonneveld
Vlakbij het Nieuwe Instituut staat Museumwoning Huis Sonneveld. Kom je ook kijken?
Huis Sonneveld (1933) is één van de best bewaard gebleven woonhuizen in de stijl van Het Nieuwe Bouwen. Breng een bezoekje en ervaar hoe de familie Sonneveld er in hun tijd woonde.
Voor alle bezoekers is een audiotour beschikbaar. In de kinderaudiotour ‘Logeren bij Leonard’, neemt de kleinzoon van de familie je mee op ontdekkingstocht door het huis van zijn opa en oma.
Kom je ook een kijkje nemen? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Het Nieuwe Instituut
Jongkindstraat 12
3015 CG Rotterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag: 11.00 - 17.00 uurPrijs
Volwassenen € 16,50 in combinatie met bezoek aan het Nieuwe Instituut / € 10,- voor alleen bezoek aan het huisKids gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.
Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio
Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.