Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museumwoning Huis Sonneveld

Vlakbij het Nieuwe Instituut staat Museumwoning Huis Sonneveld. Kom je ook kijken?

Huis Sonneveld (1933) is één van de best bewaard gebleven woonhuizen in de stijl van Het Nieuwe Bouwen. Breng een bezoekje en ervaar hoe de familie Sonneveld er in hun tijd woonde.

Voor alle bezoekers is een audiotour beschikbaar. In de kinderaudiotour ‘Logeren bij Leonard’, neemt de kleinzoon van de familie je mee op ontdekkingstocht door het huis van zijn opa en oma.

Kom je ook een kijkje nemen? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Het Nieuwe Instituut

Jongkindstraat 12

3015 CG Rotterdam

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 11.00 - 17.00 uur
Prijs Volwassenen  € 16,50 in combinatie met bezoek aan het Nieuwe Instituut / € 10,- voor alleen bezoek aan het huis 
Kids gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Nieuwe Instituut

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 superleuke, bijzondere clubjes!

Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief