Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nationaal Baggermuseum

Kom alles te weten over het werk van baggeraars in het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht!

In een prachtig pand aan de Molendijk in Sliedrecht is het Nationaal Baggermuseum gevestigd. In het museum vind je veel verschillende scheepsmodellen en maquettes die je alles vertellen over het heden en het verleden van de baggerindustrie en hoe deze industrie Nederland heeft gevormd.

Kinderen kunnen in de zomervakantie hun energie kwijt in de BaggerPraktijkTuin. Op een actieve manier onderzoeken ze hier wat baggeren inhoudt, door het zelf te doen! Ze kunnen op de ouderwetse manier zelf baggeren met een baggerbeugel, takelen, werken met de emmerbaggermolen en manoeuvreren met een radiografisch bestuurbare sleepboot in de waterbak. Of maak een dijk en kijk of deze tegen de golfslag bestand is!

De BaggerPraktijkTuin is in de zomervakantie (regio midden) van woensdag t/m zaterdag open van 13:30 tot 17:00 uur.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Nationaal Baggermuseum

Molendijk 204

3361 ER Sliedrecht

Openingstijden Woensdag t/m zaterdag: 13.30 - 17.00 uur
Prijs Kinderen 4 t/m 18 jaar € 4,50 / Volwassenen € 8,50
Mail direct

Mail direct naar Nationaal Baggermuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bird Bricks

Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp

Zomer in het Wereldmuseum

Ontdek kinderexpo Superstraat en vier samen feest in Wereldmuseum Rotterdam deze zomer.

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Zomervakantie in de Kunsthal

Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief