Ballorig Vlaardingen
Kom spelen bij Ballorig Vlaardingen: waar kinderen echt kind kunnen zijn!
Lekker spelen maar eens in een andere omgeving dan thuis? Bij kinderparadijs Ballorig Vlaardingen kan je je heerlijk uitleven op allerlei soorten speeltoestellen.
Voor de kleinste kids (tot 5 jaar) heeft Ballorig een aparte speelruimte, zodat ze niet onder de voet worden gelopen door de grotere kinderen.
Ouders kunnen een oogje in het zeil houden vanuit de leeshoek of een kopje koffie drinken.
Meer informatie vind je via de roze button.
Op zoek naar meer leuke activiteiten voor kids? Check de Uitagenda!
Ballorig Vlaardingen
Parallelweg 4c
3131 DG Vlaardingen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomervakantie bij Villa Zebra
Kom deze zomervakantie samen spelen, maken en ontdekken bij Villa Zebra in Rotterdam.
FunZone Oud-Beijerland
Beleef grote speelavonturen bij FunZone speelparadijs in Oud-Beijerland!
Zomer in ’t Maritiem Museum
Veel leuke activiteiten voor iedereen met zeebenen deze zomer in het Maritiem MuseumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!