Vreemde escaperoom!
Help Prof. Dr. Fügel van escaperoom De Vreemde Vogel de laatste DiDaDoDo te redden!
Al jaren woont Prof. Dr. Fügel op het terrein van De Vreemde Vogel. Hij is druk bezig om de met uitsterven bedreigde DiDaDoDo te redden. Er is slechts nog één vogel in leven en deze heeft zijn nest met laatste eieren verstopt in zijn lab.
Om het voortbestaan van deze diersoort veilig te stellen moeten de eieren in veiligheid gebracht worden, maar pas op voor de kapers op de kust!
Lukt het jullie de DiDaDoDo te redden? Leuk voor de hele familie! Geschikt voor kids tussen de 6 en 12 jaar. Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
De Vreemde Vogel
Van Baerlestraat 252
3132 EK Vlaardingen
Prijs
Zonder 100% Escape-garantie € 60,-Met 100% Escape-garantie € 80,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam
Ontdek, maak en beleef: de leukste activiteiten voor kids tijdens de meivakantie!
Meivakantie in Theater Zuidplein
Vier de meivakantie met toffe voorstellingen voor kids!
Ik zie, ik zie…
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts MuseumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.