Fort Buitensluis Numansdorp
Er is van alles te doen op Fort Buitensluis! Wandelen, varen, rondleiding... Kom langs!
Fort Buitensluis is onderdeel van de stelling van het Hollandsch Diep en het Volkerak. Het fort ligt aan het Hollandsch Diep en is een uniek monumentaal object.
Naast dat het Fort bijzonder is om te zien, kun je er ook nog wat activiteiten doen! Zo zijn er verschillende wandelroutes uitgezet langs de gebouwen. Of maak een vaartocht met het unieke landingsvaartuig L9512. Ook kun je tijdens de openstelling een rondleiding volgen.
Nadat je het Fort ontdekt hebt kun je even uitrusten op het dakterras met frisdrank of limonade. Het dakterras heeft panoramisch uitzicht over de omgeving en het water van het Hollandsch Diep met aan de overkant Willemstad!
Kom je ook langs? Klik op de roze button voor meer informatie. Hier zie je ook wanneer de open dagen zijn.
Tip: voor toffe kampen in elke vakantie kijk je op de Op Kamp pagina!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Molens van Kinderdijk in de herfstvakantie
Ontdek samen de molens van Kinderdijk, haal iets lekkers op én profiteer van 25% kinderkorting!
De jongen die van de wereld hield | 9+
Een beeldende, muzikale voorstelling met als decor een stadsmaquette
Herfstvakantie op de Euromast
Ontdek het herfstvakantieprogramma van de Euromast met speurtocht, schminken en mini-bootjes.Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.