De Mèkkerstee
Neem een kijkje bij geitenboerderij De Mèkkerstee! Leuk dagje uit voor het hele gezin!
Voor de kinderen is een dagje naar De Mèkkerstee echt een feestje!
Naast even kijken in de stallen of een ijsje eten in het restaurant kun je lekker spelen in de speeltuin. Ook de boerderijdieren zijn een bezoekje waard!
Ervaar de wellness van de geiten en bezoek de kinderboerderij! Geniet tussendoor van het zelfgemaakt ijs of ga naar het restaurant voor een heerlijke kop koffie met appeltaart.
In de kaasmakerij zie je hoe kaas wordt gemaakt en in de landwinkel kun je terecht voor streekproducten.
Kom je langs?
Klik voor meer info op de roze button.
PS. Ben jij binnenkort jarig? Bekijk de categorie Kinderfeestjes voor tips!
De Mèkkerstee
Hofdijksweg 34
3253 KB Ouddorp
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur(in de zomervakantie ook op maandag geopend)
Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.