Zwemmen het Groenhovenbad
Kom tijdens de vakantie, door de weeks of in het weekend gezellig zwemmen bij het Groenhovenbad in Gouda!
Kom zwemmen in het Groenhovenbad in Gouda! Een vrij nieuw zwembad met wel drie binnenzwembaden en éen buitenbad. De drie binnenzwembaden zijn van elkaar gescheiden en hebben allemaal hun eigen doel:
- Wedstrijdbad De Tobbe
- Recreatiebad Het Spaardersbad
- Doelgroepenbad De Trefkuil
In het speciale mindervaliden bad kunnen kids en ouderen met een beperking zwemmen, spelen, zwemles krijgen en wedstrijden zwemmen.
Er zijn genoeg leuke zwemactiviteiten te vinden bij dit zwembad. Denk aan baby- en peuterzwemmen, zwemlessen (door ouder en kind) én natuurlijk recreatief zwemmen.
Enthousiast? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar andere toffe uitjes in Rotterdam of omgeving? Bekijk de categorie ‘eropuit’ op onze website.
Het Groenhovenbad
Tobbepad 4
2803 WH Gouda
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer bij Deltapark Neeltje Jans
Kom deze zomervakantie naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.