Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Inge de Bruijn Zwembad

Dompel jezelf onder in onvergetelijke wateravonturen bij In de Bruijn Zwembad in Barendrecht!

Inge de Bruijn Zwembad

Op zoek naar een zwembad waar je een dagje weg kan met het gezin of een zwembad waar je kleintjes zwemles kunnen krijgen? In de Bruijn Zwembad vind je het allebei! We begrijpen dat je op zoek bent naar een plek waar je kids veilig kunnen zwemmen en plezier kunnen maken. Goed nieuws – dit zwembad heeft het! In 

Het In de Bruijn Zwembad, gelegen in Barendrecht, is een leuke plek om te ontsnappen aan de zomerse hitte of om het hele jaar door actief te blijven. Dit zwembad biedt allerlei activiteiten en mogelijkheden voor jou en je kinderen om te genieten. Van discozwemmen, recreatief zwemmen, zwemles en baantjes trekken! Komen jullie ook een keertje zwemmen?

Klik op de roze button voor meer info!

Ben je op zoek naar een kindvriendelijk restaurant in Rotterdam en omgeving? Neem een kijkje op onze pagina Uit eten.

Inge de Bruijn Zwembad

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct

Mail direct naar Inge de Bruijn Zwembad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer in Huis Van Gijn

Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie

Op pad met Vakantiepaspoort

Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!