Natuurgebied Broekpolder
Laat je verrassen door al het moois dat recreatiegebied De Broekpolder in Vlaardingen te bieden heeft!
Dat er veel te beleven valt in het natuur- en recreatiegebied van De Broekpolder in Vlaardingen is bij veel mensen – denk ik – niet bekend. Het gebied is groen en ruim 400 ha groot en beslaat een kwart van Vlaardingen.
De Broekpolder is een ideaal fietsgebied, waar verschillende routes doorheen lopen. Wanneer je je auto parkeert bij Polderpoort aan de Watersportweg zijn daar wegwijzers te vinden van 2 uitgezette fietsknooppuntroutes. Een leuke afwisseling tijdens het fietsen is een oversteek met veerpont de Kwakel (1 april t/m 1 oktober van 10.00 – 18.00 uur).
Uiteraard zijn er in De Broekpolder ook een groot aantal wandelpaden te vinden. Ook hier kun je de overtocht met de veerpont de Kwakel maken.
Heb je genoeg gewandeld en gefietst, dan kun je even ontspannen in één van de horecagelegenheden.
Aan de Watersportweg ligt ook de buitenspeeltuin het Klauterwoud.
Hebben de kids de smaak te pakken? Kijk voor meer natuuruitjes op kidsproof.nl.
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf een kabouterpad voor je kinderen
Een superleuk uitje om met kleine kinderen te doen is een Kabouterpad lopen. Voorafgaand aan de tocht krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg, zo schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie buurt toe!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?