Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurgebied Broekpolder

Laat je verrassen door al het moois dat recreatiegebied De Broekpolder in Vlaardingen te bieden heeft!

Dat er veel te beleven valt in het natuur- en recreatiegebied van De Broekpolder in Vlaardingen is bij veel mensen – denk ik – niet bekend. Het gebied is groen en ruim 400 ha groot en beslaat een kwart van Vlaardingen.

De Broekpolder is een ideaal fietsgebied, waar verschillende routes doorheen lopen. Wanneer je je auto parkeert bij Polderpoort aan de Watersportweg zijn daar wegwijzers te vinden van 2 uitgezette fietsknooppuntroutes. Een leuke afwisseling tijdens het fietsen is een oversteek met veerpont de Kwakel (1 april t/m 1 oktober van 10.00 – 18.00 uur).

Uiteraard zijn er in De Broekpolder ook een groot aantal wandelpaden te vinden. Ook hier kun je de overtocht met de veerpont de Kwakel maken. 

Heb je genoeg gewandeld en gefietst, dan kun je even ontspannen in één van de horecagelegenheden.

Aan de Watersportweg ligt ook de buitenspeeltuin het Klauterwoud.

Hebben de kids de smaak te pakken? Kijk voor meer natuuruitjes op kidsproof.nl.

De Broekpolder

Watersportweg

Vlaardingen

Prijs Gratis

Meer inspiratie

Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam

Ontdek, maak en beleef: de leukste activiteiten voor kids tijdens de meivakantie!

Ik zie, ik zie…

Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum

Meivakantie in Theater Zuidplein

Vier de meivakantie met toffe voorstellingen voor kids!

Circus UP!

Circus UP komt naar Rotterdam Zuiderpark!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium

Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief