
Skate Fever
Bind de rolschaatsen onder en rollen maar! Met lekker muziek erbij ben jij straks niet meer te stoppen!
Is wandelen niet helemaal jouw ding maar wil je wel lekker bewegen? Vind je schaatsen leuk maar iets te koud? Dan is rolschaatsen dé perfecte oplossing!
Geschikt voor elke leeftijd. Rolschaatsen kun je ter plekke huren (vanaf maat 26), maar je mag ook je eigen rolschaatsen meenemen. Op woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag wordt er een Kids Roller Disco georganiseerd. Ook een aanrader voor een bijzonder kinderfeestje!
Lekker uit eten in Rotterdam met de kids? Kijk op Kidsproof.nl voor een overzicht van kindvriendelijke restaurants!
State Fever
Rhijnspoor 271
2901 LB Capelle aan den IJssel
Openingstijden
Klik op de roze button voor actuele openingstijden en special events.Prijs
3 t/m 12 jaar € 4,50. Vanaf 13 jaar: € 6,50.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Portlantis
Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!
Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!