Speeltuin De Sluis
Speelplezier voor kids - Ontdek de magische Speeltuin De Sluis in Gouda!
Een dag vol plezier bij Speeltuin de Sluis
Op zoek naar een leuke plek om je kleintjes te laten spelen en avonturen te laten beleven? Kom dan langs bij Speeltuin de Sluis! Niet alleen barst het van de leukste speeltoestellen, maar de combinatie van gras, water en zand zorgt ervoor dat je kleintjes zich urenlang kunnen vermaken. Het is de plek waar kinderen uit Gouda en omstreken samenkomen om te spelen en te spetteren, vooral bij mooi weer. Wist je dat Speeltuin de Sluis heeft de “Gouden Glijbaan” gewonnen heeft in 2015? Dat wordt vast een dag vol avontuur voor je kleintjes!
Kom jij ook gezellig langs met de familie? Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk plekje voor een hapje en een drankje samen met je kids? Neem een kijkje op onze pagina Uit eten en ontdek alle kindvriendelijke restaurantjes in Rotterdam en omgeving!
Speeltuin De Sluis
Ankerpad 2a
2802 RD Gouda
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Ontdek Villa Zebra
Ontdek een uniek kunstuitje en kunstlaboratorium speciaal voor kinderen!
Binnenkort geopend: Bounce Valley Ridderkerk
20 mei opent er een geweldig nieuw springkussenpark in Ridderkerk
Bewandel de bunkerroute!
Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!