
Feestje in indoorpretpark
Neem je vrienden mee om lekker te springen en te spelen bij Indoorpretpark Maassluis! (1 - 11 jaar)
Indoorpretpark Maassluis is een indoorspeeltuin én trampolinepark in één. En daar kun jij jouw verjaardag vieren!
Het trampolinepark is maar liefst 400m2 groot en heeft 2 basketbalvelden waar je met trampolines de vetste dunks kunt maken.
Naast het spectaculaire trampolinepark is er nog een volledig aangeklede indoorspeeltuin, leuk voor alle kids! Ook kun je er korfballen, badmintonnen, tafelvoetballen en tafeltennissen.
Van al dat spelen krijg je natuurlijk honger! Gelukkig is er friet met mayo, kun je drie keer drinken en als toe een ijsje of een slush. De jarige krijgt ook nog eens jumpsokken en een kortingskaart!
Het trampolinepark is afwisselend toegankelijk voor verschillende leeftijdgroepen (2-5 jaar en 6-11 jaar) om het zo veilig mogelijk te houden voor iedereen. In de rest van het park kan samen gespeeld worden. Klik voor meer info op de roze button.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang nog meer leuke tips!
Indoorpretpark
Dr. Albertschweitzerdreef 435
3146 AP Maassluis
Openingstijden
Woensdag: 12.00 - 17.30 uurVrijdag: 12.00 - 19.00 uur
Zaterdag: 11.00 - 17.30 uur
Zondag: 11.00 - 17.00 uur
Prijs
Feestje totaal (incl. feestpakket € 4,50): € 13,50 per kind.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.