Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje op het strand

Iets te vieren? Kom naar Beware Beach voor een spectaculair feestje op het zandstrand!

Feestje op het strand

Iets te vieren zoals een verjaardag of een schoolreisje? Kom naar Beware Beach voor een strandfeestje!

Het strand van Brouwersdam is geschikt voor een grote groep kinderen. Het is een groot en breed strand waar de kids meer dan welkom zijn. Wat dacht je van een spannende boottocht op het Grevelingenmeer? Beware Beach biedt verschillende actieve, spannende en creatieve activiteiten aan zoals banaanvaren, schat zoeken, zandkastelen bouwen en vliegeren.

Na alle inspanningen heeft iedereen wat lekkers verdiend. Daarvoor is speciaal kindermenu samengesteld.

Voor meer informatie klik je op de roze button!

Tip: Kijk in onze Uitagenda voor toffe uitjes met de kids.

Beware Beach

Ouddorp

Openingstijden Alle dagen van de week
10.00 - 17.30 uur
Prijs Zie website
(speciaal aangepaste programma's en prijzen voor schoolgroepen)
Mail direct

Mail direct naar Beware Beach

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief