Actief kinderfeestje
Welk thema kies jij? Super Heroes, Piraten, Prinsessen of Fortnite? Het kan bij David Lloyd Capelle!
Actief kinderfeestje
Lekker actief bezig zijn met al je vrienden en/of vriendinnen? Ga dan voor een van de coole feestjes bij David Lloyd Capelle!
Super Heroes
Wie is het snelst? En wie is het sterkst? Haal jouw superhelden diploma tijdens dit feestje!
Prinsessen
Word omgetoverd tot een echte prinses en ga lekker knutselen en dansen!
Piraten
Vinden jullie de schat? Eerst moet je nog een echte piraat worden en ff opwarmen op het springkussen!
Fortnite!
‘Swish’ erop los tijdens dit coole feestje! Natuurlijk ga je ook Fortnite in het echt spelen!
Tijdens alle feestjes ga je ook nog cupcakes versieren en knutselen binnen het thema. En de feestjes zijn uit te breiden. Huur bijvoorbeeld laserguns om het Fortnite feestje nog echter te maken!
Nog meer toffe feestjes vind je in de categorie Kinderfeestjes!
David Lloyd Capelle
P.C. Boutenssingel 5
2902 BG Capelle aan den IJssel
Prijs
Vanaf €20 per kind (min. 6 kinderen)Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.