
Duikfeestje
Vier je kinderfeestje bij Het Duikhuis en neem duiklessen met alle kids in Rotterdam!
Duikfeestje bij Het Duikhuis in Rotterdam
Wil jouw kind graag echt een uniek kinderfeestje geven? Ga met z’n allen duiken bij het Duikhuis in Rotterdam. Iedereen krijgt een echte duikset en leert ademen onder water. Ook speel je met alle vriendjes en vriendinnetjes spelletjes onder water. Dat wordt vast een onvergetelijk feestje!
Voor kinderen vanaf 8 jaar
Het feestje is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Kleine tip: bij de bevestiging kun je de maten voor de duikpakken doorgeven. Zo weet je zeker dat iedereen de juiste maat heeft! Wil jouw kind dit duikfeestje echt niet missen? Meld je dan alvast aan via de roze button. Wie zien we binnenkort in het zwembad?
Wil je toch liever een ander kinderfeestje vieren? Doe wat inspiratie op bij onze categorie Kinderfeestjes.
Het Duikhuis
Locatie zwembad IJsselmonde
Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de website wanneer je een feestje kunt vierenPrijs
€ 19,- per persoon.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag
Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!
Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.