Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurfeestjes

Hutten bouwen en dierensporen zoeken met je verjaardagsfeestje bij Het Dwaalspoor!

Wat is er nou leuker dan je verjaardag vieren samen met je vriend(inn)en in de natuur? Je kunt bij Het Dwaalspoor terecht voor kinderfeestjes (5-10 jaar) in de Broekpolder of in het Voedselbos in Vlaardingen. Ga op zoek naar dieren(sporen), avontuurlijke spellen spelen en hutten bouwen.

Ben je niet jarig maar heb je toch zin in een natuurfeestje? Geen probleem! Er zijn allerlei thema’s mogelijk, zoals bloemen & vlinders, een kruidenwandeling voor beginners, kriebelbeestjes of een kabouterfeestje. Ook georganiseerde wandelingen met het gezin behoren tot de mogelijkheid.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

Het Dwaalspoor

Prijs 110 euro voor een kinderfeestje van 2 uur met max. 8 kinderen
Mail direct

Mail direct naar Het Dwaalspoor

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief