Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klimmen met je verjaardag

Een superleuk klimfeestje beleeft je jarige job of jet in Klimpark Dordrecht!

Op zoek naar een actief en uitdagend kinderfeestje? Kom een dagje klimmen in Klimbos Dordrecht! Ga samen met je vriendjes en vriendinnetjes de bomen in en klim tot grote hoogtes.

Met maar liefst 7 klimroutes met een tokkelroute, uitdagende overgangen en grote netten is er genoeg te klimmen in dit prachtige klimbos bij de Biesbosch. De mooie ligging zorgt voor spectaculaire uitzichten én misschien spot je tijdens het klimmen wel een bever! Klimbos Dordrecht heeft maar liefst 7 routes: 3 juniorroutes en 4 reguliere routes.

Een klimfeest kan vanaf 5 kinderen vanaf 6 jaar met een minimale lengte van 1.20 m. Het feestje is inclusief ranja, klimdiploma en een cadeautje voor de jarige. Je kunt het feestje upgraden met heerlijke frietjes.

Klik op de roze button voor alle informatie en de mogelijkheden!

Tip: Kijk op onze Uiteten-pagina voor de gezelligste kindvriendelijke restaurants.

Lees ook onze blog: Je kan de boom in!

Nu het zonnetje weer vaker schijnt, is het weer tijd voor leuke buitenactiviteiten. Dus stuurden we onze Kidsreporter op pad om met het hele gezin de ontluikende blaadjes van dichtbij te gaan bekijken in Klimbos Dordrecht.

Lees verder Lees verder

Klimbos Dordrecht

Baanhoekweg 53

3313 LP Dordrecht

Openingstijden Zie website van het klimpark, via de roze button
Prijs Zie website van het klimpark, via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Klimbos Dordrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!