Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij Outdoor Brielle

Kom Paintball, Airsoft en Archery-Tag spelen op de toffe locatie van Outdoor Brielle!

Ben je bijna jarig en op zoek naar een stoer, outdoor feestje? Dan zit je goed bij Outdoor Brielle. Hier kun je voor je feestje Paintball, Airsoft en Archery-Tag spelen op de grote en spannende speelvelden met huizen en obstakels.

De instructeurs zorgen ervoor dat het veilig verloopt en maken het nog uitdagender door spannende missies toe te voegen aan het spel.

Er is keuze uit vier verschillende programma’s: kinder paintball, kinder-airsoft, archery-tag en kids outdoor Lasergame. Alle programma’s zijn uit te breiden met een extra spel, patat en een snack en ranja. 

Dat wordt een cool kinderfeestje! Meer weten? Klik op de roze button. 

Tip: op de clubjespagina staan veel verschillende muzieklessen, sportclubs en creatieve clubjes!

Outdoor Brielle

Kanaaldijk West 2

3238 LM Zwartewaal

Openingstijden Zaterdag        11:00 tot 12:30 uur 
Zondag          11:00 tot 12:30 uur 
Woensdag      13:30 tot 15:00 uur  en  15:30 tot 17:00 uur
Prijs Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Verjaardag op de boerderij!

Bij Boerderij de Kikkershoek in Mijnsheerenland kun je een heleboel leuke spelletjes doen!

Kunstfeestje!

Het Stedelijk Museum Schiedam maakt van jou en je vriendjes en vriendinnetjes echte kunstenaars!

Feestje in het Wereldmuseum

Jarig kind thuis? Vier een creatief kinderfeestje in het Wereldmuseum!

Kinderfeestje RiF010

Kom met je vrienden surfen, suppen, kanoën of bodyboarden en stel je hele feestje zelf samen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam

Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag

Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief