Kinderfeestje RiF010
Kom met je vrienden surfen, suppen, kanoën of bodyboarden en stel je hele feestje zelf samen!
Bij RiF010 stel je jouw kinderfeestje helemaal zelf samen! Kom surfen, suppen, supgames doen of bodyboarden. De kids zullen het er nog weken over hebben.
De vrolijke en ervaren instructeurs zorgen voor een onvergetelijke en veilige dag voor de kinderen. De mogelijkheden zijn eindeloos. Begin het feestje met taart, of duik gelijk de surfpool in. Een combinatie van activiteiten zoals surfen, kanoën en bodyboarden is ook mogelijk. Ook fijn: je kunt afsluiten af met iets lekkers van de kaart. Bepaal zelf wat het wordt.
Feestjes bij RiF010:
- Kinderfeestje surfen: de kids krijgen samen een leuke surfles!
- Kinderfeestje sup/ kano: verken met de sup of kano de rotte!
- Kinderfeestje supgames: tijdens de supgames ontdek je suppen op een nieuwe manier!
Voor meer info en reserveren druk je op de roze websitebutton.
Op zoek naar leuke uitjes in of rondom Rotterdam? Bekijk de Uitagenda op onze website.
RIF010
Steiger 2
3011 GT Rotterdam
Openingstijden
Zie website.Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.