Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje RiF010

Kom met je vrienden surfen, suppen, kanoën of bodyboarden en stel je hele feestje zelf samen!

Bij RiF010 stel je jouw kinderfeestje helemaal zelf samen! Kom surfen, suppen, supgames doen of bodyboarden. De kids zullen het er nog weken over hebben.

De vrolijke en ervaren instructeurs zorgen voor een onvergetelijke en veilige dag voor de kinderen. De mogelijkheden zijn eindeloos. Begin het feestje met taart, of duik gelijk de surfpool in. Een combinatie van activiteiten zoals surfen, kanoën en bodyboarden is ook mogelijk. Ook fijn: je kunt afsluiten af met iets lekkers van de kaart. Bepaal zelf wat het wordt.

Feestjes bij RiF010:

  • Kinderfeestje surfen: de kids krijgen samen een leuke surfles!
  • Kinderfeestje sup/ kano: verken met de sup of kano de rotte!
  • Kinderfeestje supgames: tijdens de supgames ontdek je suppen op een nieuwe manier!

Voor meer info en reserveren druk je op de roze websitebutton.

Op zoek naar leuke uitjes in of rondom Rotterdam? Bekijk de Uitagenda op onze website.

RIF010

Steiger 2

3011 GT Rotterdam

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar RIF010

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas

Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!

Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!

De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!