Kinderfeestje
Leuk kinderfeestje op de kinderboerderij: leuke spellen, speurtocht en pannenkoeken op de Buytenhof!
Kinderfeestje op de Buytenhof
Is jouw kindje bijna jarig? Vier het Kinderfeestje op de Buytenhof! Met een grote kruiwagen vol educatieve spelletjes struin je over het terrein van de boerderij. Ontdek de bruggetjes over de kippenren in de moestuin, breng een bezoekje aan de varkensstal en wandel een stukje door de appelboomgaard.
De spelletjes worden aangepast naar de leeftijd van de kinderen en omvatten activiteiten zoals kruiden raden in de kruidentuin, een varkenspuzzel leggen, ballen gooien door gaten in een houten appelboom, klompenrace en kegelspel. Na afloop van de speurtocht en spellen genieten de kinderen van een heerlijke stapel pannenkoeken met stroop en poedersuiker, samen met een bekertje Buytenhof appel- of perensap. Wil je meer info over dit. kinderfeestje?
Klik op de roze button voor meer info.
Hapje eten met de kids? Check onze categorie Uit eten eens voor kindvriendelijke restaurants!
Zorgboerderij de Buytenhof
Rijsdijk 98
3161 EW Rhoon
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium
Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.
Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam
Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.