Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hotel New York

Slapen op één van de stoerste plekken van Rotterdam? Kom dan eens logeren bij Hotel New York!

Rotterdam is een stad van contrasten en dat vind je terug in de mensen, de architectuur en historie. Hotel New York (HNY) is zo’n hotspot waar oud en nieuw samen komen. Op de hippe Kop van Zuid staat het gezellige en nostalgische Hotel New York te midden van de moderne skyline van Rotterdam. Het bruist er nog steeds, elke dag weer!

Hotel New York is gevestigd in het prachtige voormalige hoofdkantoor van de Holland Amerika Lijn. Tegenwoordig kun je hier in een bijzondere sfeer overnachten, eten, drinken en een feestje vieren. Die sfeer voel je meteen als je het gebouw binnenstapt.  

Ook de prachtige kamers zijn modern ingericht met een stoere en nostalgische twist. Het restaurant is altijd gezellig druk en er worden heerlijke gerechten geserveerd, ook speciaal voor kids. In de zomer is er een riant zonnig terras.

Hotel New York is een perfecte uitvalsbasis om Rotterdam te ontdekken! Op de Kop van Zuid vind je bijvoorbeeld het Nieuwe Luxor theater, bioscoop LantarenVenster en het Nederlands Fotomuseum. 

Af en toe worden er in Hotel New York speciale activiteiten voor kinderen georganiseerd. Check hiervoor de website via de roze button.

Tip: als je toch in Rotterdam logeert, op Kidsproof vind je ook heel veel leuke tips voor uitstapjes met kinderen in Rotterdam. Check hiervoor onze Uitagenda!

Hotel New York

Koninginnenhoofd 1

3072 AD Rotterdam

Prijs Kamers vanaf € 115,-
Mail direct

Mail direct naar Hotel New York

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

GlowGolf

Op de twee locaties van GlowGolf kun je plezier maken met het hele gezin!

Zomervakantie in het Onderwijsmuseum

Deze zomervakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!

Klimbos Dordrecht

Een superleuk klimavontuur beleef je in klimpark Dordrecht, prachtig gelegen in de Biesbosch

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Uitgelicht

Avontuurlijke uitje naar GeoFort

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!