Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aikido Rotterdam

Bij Aikido Rotterdam leer je omgaan met agressie zonder zelf geweld te gebruiken

Aikido Rotterdam – Japanse krijgskunst voor kids

Aikido is ontwikkeld uit een van de oudste Japanse krijgskunsten. Je gebruikt en herleid de kracht van de tegenstander zonder zelf echt geweld te moeten gebruiken.

Tijdens de lessen leer je aanvallen te ontwijken en hoe je hierop kunt reageren door je tegenstander te destabiliseren. Aikido oefen je samen met een partner die tijdens het leerproces zorgt voor de andere bij het uitvoeren en vallen.

Je leert op een speelse manier concepten (ver)kennen zoals houding, balans, coördinatie, discipline en ademhaling en er wordt een brug gemaakt naar het gebruik ervan in het dagelijks leven.

Aikido Rotterdam heeft een vestiging op Slaak en Alexander. Geschikt voor kids vanaf 4 jaar!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Hier vind je inspiratie voor kinderfeestjes!

Aikido Rotterdam

Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Lesgeld per maand:
Jeugd vanaf 4 jaar € 19,95
Mail direct

Mail direct naar Aikido Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit met je peuter, kleuter of dreumes

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

Toffe buitenspeeltuinen in en om Rotterdam

Met je kids naar de speeltuin… altijd leuk! We hebben een aantal van onze favoriete speeltuinen op een rijtje gezet. Check voor je gaat wel de website of Facebookpagina van de speeltuin voor de actuele openingstijden per dag.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief