Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Papenhoeve

Bij De Papenhoeve valt zoveel te zien en te beleven! Kom je langs op de kinderboerderij?

Ben je gek op dieren? Kom een dagje langs op De Papenhoeve in Papendrecht! Er is zoveel te zien.. Alpaca’s, schapen, eenden, pony’s, varkentjes en nog veel meer leuke dieren.

Kom gezellig een kijkje nemen! Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Kinderboerderij De Papenhoeve

Admiraal de Ruyterweg 1

3354 XA Papendrecht

Openingstijden Dagelijks geopend van 10:00 tot 16:30, met uitzondering van feestdagen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Zomer bij De Vreemde Vogel

Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!