
Voetbalvereniging DFC
Wil je leren voetballen? Kabouters, pupillen en junioren spelen bij DFC Dordrecht!
Voetbalvereniging DFC voor kids
Hou je wel van een potje voetbal? Bij DFC Dordrecht kan je al van kleins af aan spelenderwijs kennis maken met het voetbal. De kabouters van DFC staan elke zaterdagochtend op het veld.
Ook pupillen (7 t/m 12 jaar) en junioren (13 t/m 18 jaar) zijn van harte welkom om mee te trainen in een team, ingedeeld naar leeftijd.
Voor meer informatiek klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat zijn leuke uitjes met je peuter of kleuter?
Heerlijk om er met je kleintje op uit te gaan! Je peuter of kleuter de grote wereld laten ontdekken levert zulke mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter- en kleuteruitjes verzameld, speciaal voor kinderen in de leeftijd 2 tot 6 jaar. Welke herinneringen ga jij met je uk maken?
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.