Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Maak je eigen feestelijke kerstkapsel

Gepubliceerd op 7 december 2023

Hoe maak je van het haar van je dochter een feestelijk kerstkapsel? Mijn collega Lotte vroeg het haaar (kapster)vriendin Ellis en samen kwamen ze tot een schitterend feestkapsel. Kijk maar!

De decembermaand is natuurlijk dé maand bij uitstek voor een tof feestkapsel! Ik vroeg mijn (kapster)vriendin Ellis een eenvoudig en toch glamourous kapsel met ons te delen.

De benodigheden:

  • Ibiza hairlights 
  • Een krultang
  • Een klein doorschijnend elastiekje (of een ‘loom’elastiekje)
  • Schuifspelden

Het kapsel bestaat uit een watervalvlecht met Ibiza hairlights erin verwerkt. De lichtjes zijn van speciale ledjes gemaakt en geven een superfeestelijk effect! Op Youtube zijn genoeg filmpjes te vinden over het maken van een watervalvlecht, bijvoorbeeld deze:
 

Je start met het dubbelvouwen van de hairlights, zodat de lampjes niet recht tegenover elkaar zitten. Bij de vouw sla je het draad om de middelste streng haar. Vervolgens zorg je ervoor dat je de 2 uiteinden van het draad iedere keer om en om meeneemt met een streng haar tijdens het vlechten.

Het einde van de vlecht zet je vast met een doorzichtig elastiekje. Het uiteinde met de batterij verstop je achter het haar en maak je vast met schuifspeldjes. Het andere uiteinde haal je terug naar de andere kant door het achter en voor het haar van de ‘waterval’ langs te halen. Het laatste eindje kun je mooi los naar beneden laten hangen.

Nog even wat krullen erin en een feestelijk kapsel is het resultaat!

Succes met jullie feestkapsel!

Liefs Lotte

Lees ook:

Alle blogs

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Gezellig samen Koningsdag vieren. Wij hebben 17 oranje recepten gemaakt, zodat je een leuk feest kan vieren met elkaar! Hoe leuk om samen met de kinderen de keuken in te gaan en de leukste oranje gerechtjes, drankjes en lekkers te maken.

Dé tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

Onze 12 favoriete tips hoe je op een makkelijke en leuke manier geld kunt verdienen op Koningsdag!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Favoriete uitjes & adressen

Vier de Internationale Dag van de Dans

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Night University Junior

Tafiti – Dwars door de woestijn

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief