Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sport en Spel

Ontspanning, spelen en ontplooiïng bij Jong Nederland Diessen.

Jong Nederland is een landelijke jeugd- en jongerenorganisatie, die jonge mensen de ruimte geeft die ze nodig hebben. Jong Nederland wil iedereen van 4 tot 18 jaar in hun vrije tijd de mogelijkheid bieden om te spelen, voor ontspanning en ontplooiing.

Elke leeftijd heeft binnen de vereniging een eigen leeftijsgroep:

4, 5 & 6 jarigen, de Minioren

7, 8 & 9 jarigen: de Maxioren

10, 11 & 12 jarigen: Junioren

13, 14 & 15 jarigen: Senioren

16 & 17 jarigen: 16+ ers

Er is een afwisselend programma. Sport, spel en creativiteit in onmogelijk veel vormen. Tochtjes, hutten bouwen, zaal/veld/bosspelen zijn er nog maar enkele voorbeelden van. Alles om zo veel mogelijk gezamelijk te doen, zonder strijd en concurentie! Hierdoor onstaat respect in een groep, elk kind heeft een talent en “samen komen we er wel”! Kinderen, maar ook leiding, leren hier natuurlijk veel van!

Natuurlijk ben je, als kind, van harte welkom om eens te komen kijken. Iedereen kan vrijblijvend 2 keer gratis komen kijken. Daarna beslis je of je bij Jong Nederland komt of niet. Clubhuis de Bolster vind je aan De heibloem 3 in Diessen.

Jong Nederland Diessen

Hoogbocht 15

5087 JC Diessen

Openingstijden Op de website van Jong Nederland Diessen vind je de agenda met alle activiteiten.
Prijs Als je een mail stuurt naar Bolsterbode@hotmail.com, krijg je een contributiebrief toegestuurd.
Mail direct

Mail direct naar Jong Nederland Diessen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Je eigen paastak maken

Het is alweer bijna Pasen! Om je huis te versieren, hebben wij 3 vrolijke paastakken voor je bedacht om zelf te maken. Gezellig samen met je kinderen. Succes en deel het resultaat op Facebook, vinden wij leuk!

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

24 tips om paaseieren te maken en niet alleen met verf!

Is de verf op? Gelukkig is dat geen probleem! Wij hebben 24 decoratie tips voor je waarmee je gewone eieren om kan toveren tot kleine kunstwerkjes. Sommige paaseitjes kan je zelfs maken vlak voor dat het paasontbijt of de paasbrunch begint. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief