Judo in sporthal De Haspel
Op een leuke manier meer zelfvertrouwen krijgen met judo bij Team Coolen in Goirle!
Bij judo leer je, zonder iemand te blesseren, je tegenstander te overmeesteren. Hierbij train je alle spiergroepen in je lichaam, maar je krijgt er ook meer zelfvertrouwen van en leert bijvoorbeeld ook op een positieve manier om te gaan met anderen.
De lessen worden gegeven op dinsdagavond. Weet je nog niet of judo iets voor jou is? Je mag bij Judoclub Goirle proeflessen volgen.
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw interactief familie-uitje: Draadjager
Ken je het TextielMuseum in Tilburg al? Vanaf december is daar iets nieuws te beleven: Draadjager! Een vast familieprogramma waarin je samen de wondere wereld van textiel op een leuke, interactieve manier ontdekt. Wij mochten alvast op avontuur om te testen – en geloof me, dit wil je doen!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!