Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfverdediging voor kids

Grenzen aangeven en oefenen met lastige situaties, dat is zelfverdediging bij Kidsafety 013.

Het programma heet Kidsafety. Kidsafety bestaat uit technieken uit verschillende vechtsporten aangevuld met oefeningen voor preventie en sociale weerbaarheid.

Onder het motto “voorkomen is beter dan genezen” zijn oefeningen voor omgaan met vreemden, omgaan met pestgedrag, grenzen aangeven bij ongewenste aanrakingen en veel meer situaties verweven in de lessen.

Bij Kidsafety 013 zijn ze van mening dat je kinderen deze vaardigheden zo vroeg mogelijk moet aanleren. Uiteraard doen ze dit op een speelse manier. Er komen geen enge dingen aan bod. Alle vaardigheden zijn door middel van leuke spellen en rollenspellen aan te leren. De hoofdzaak van de les blijft wel veel sporten en in beweging blijven.

Evi is afgestudeerd Remedial Teacher en basisschoolleerkracht. Haar ervaring en deskundigheid met deze leeftijdsgroep is een grote toegevoegde waarde. Evi is hoofddocente van Kidsafety. Zij wordt hierbij door meerdere docenten ondersteund.

Lessen op de Korvelseweg (155A) zijn toegankelijk voor kinderen van 6 t/m 12 jaar.

Op de website www.kidsafety.nl is meer informatie te vinden. Als je interesse hebt in een proefles of je wilt nog wat extra informatie, dan kun je mailen naar info@kidsafety.nl.

Kidsafety 013

Korvelseweg 155A

5025 JD Tilburg

Openingstijden Maandag 18.30-19.15uur
Dinsdag 18.15-19.15uur 
Woensdag 18.15-19.15uur
Mail direct

Mail direct naar Kidsafety 013

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief