Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfverdediging voor kids

Grenzen aangeven en oefenen met lastige situaties, dat is zelfverdediging bij Kidsafety 013.

Het programma heet Kidsafety. Kidsafety bestaat uit technieken uit verschillende vechtsporten aangevuld met oefeningen voor preventie en sociale weerbaarheid.

Onder het motto “voorkomen is beter dan genezen” zijn oefeningen voor omgaan met vreemden, omgaan met pestgedrag, grenzen aangeven bij ongewenste aanrakingen en veel meer situaties verweven in de lessen.

Bij Kidsafety 013 zijn ze van mening dat je kinderen deze vaardigheden zo vroeg mogelijk moet aanleren. Uiteraard doen ze dit op een speelse manier. Er komen geen enge dingen aan bod. Alle vaardigheden zijn door middel van leuke spellen en rollenspellen aan te leren. De hoofdzaak van de les blijft wel veel sporten en in beweging blijven.

Evi is afgestudeerd Remedial Teacher en basisschoolleerkracht. Haar ervaring en deskundigheid met deze leeftijdsgroep is een grote toegevoegde waarde. Evi is hoofddocente van Kidsafety. Zij wordt hierbij door meerdere docenten ondersteund.

Lessen op de Korvelseweg (155A) zijn toegankelijk voor kinderen van 6 t/m 12 jaar.

Op de website www.kidsafety.nl is meer informatie te vinden. Als je interesse hebt in een proefles of je wilt nog wat extra informatie, dan kun je mailen naar info@kidsafety.nl.

Kidsafety 013

Korvelseweg 155A

5025 JD Tilburg

Openingstijden Maandag 18.30-19.15uur
Dinsdag 18.15-19.15uur 
Woensdag 18.15-19.15uur
Mail direct

Mail direct naar Kidsafety 013

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Nieuw interactief familie-uitje: Draadjager

Ken je het TextielMuseum in Tilburg al? Vanaf december is daar iets nieuws te beleven: Draadjager! Een vast familieprogramma waarin je samen de wondere wereld van textiel op een leuke, interactieve manier ontdekt. Wij mochten alvast op avontuur om te testen – en geloof me, dit wil je doen!

De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!

Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!

Kerstmarkten in en om Tilburg

Om helemaal in de kerstsfeer te komen, mag een bezoek aan één van de leuke kerstmarkten in onze omgeving natuurlijk niet ontbreken!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >