Tuimeljudo bij Jan de Rooy
Tuimeljudo is kennismaken met judo voor allerkleinste sporters; bij Sportcentrum Jan de Rooy!.
Tuimeljudo is voor kids van 2 en 3 jaar een eerste kennismaking met de sport. Maar het is ook een manier om het zelfvertrouwen te vergroten en de motoriek te verbeteren!
Kinderen leren veel tijdens de judolessen, bijvoorbeeld rekening houden met elkaar en omgaan met stressvolle situaties.
Maar de lessen Tuimeljudo zijn vooral heel leuk!
Meer weten over Tuimeljudo of zou een proefles willen doen? Klik op de roze button!
Sportcentrum Jan de Rooy
Tijvoortsebaan 3A
5051 HJ Goirle
Prijs
Volg eerst eens een gratis proefles!Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!