Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansen en bewegen

Op een eigen en natuurlijke manier leren dansen vooral met veel plezier en eigen inbreng.

Enthousiast laten Gerry en Marianne de kinderen spelenderwijs hun eigen dans moves ontdekken. De kinderen verkennen en verruimen zo hun bewegingsmogelijkheden, zonder oordeel.

Ze ontwikkelen hun dansvaardigheid, creativiteit en lichaamsbewustzijn. Zowel individueel als in samenspel met andere kinderen. In de lessen kan er gewerkt worden vanuit verschillende muzische facetten, beeld, muziek, drama en taal.
Aan het eind van de lessenreeks geven de kinderen een dansvoorstelling voor ouders en belangstellenden, dat is natuurlijk helemaal super leuk!

Klik voor meer informatie op de roze button en ga lekker dansen!

De Groene Muze

Nieuwelijn 3

5032 PB Tilburg

Mail direct

Mail direct naar De Groene Muze

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben deĀ  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief