Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansen en bewegen

Op een eigen en natuurlijke manier leren dansen vooral met veel plezier en eigen inbreng.

Enthousiast laten Gerry en Marianne de kinderen spelenderwijs hun eigen dans moves ontdekken. De kinderen verkennen en verruimen zo hun bewegingsmogelijkheden, zonder oordeel.

Ze ontwikkelen hun dansvaardigheid, creativiteit en lichaamsbewustzijn. Zowel individueel als in samenspel met andere kinderen. In de lessen kan er gewerkt worden vanuit verschillende muzische facetten, beeld, muziek, drama en taal.
Aan het eind van de lessenreeks geven de kinderen een dansvoorstelling voor ouders en belangstellenden, dat is natuurlijk helemaal super leuk!

Klik voor meer informatie op de roze button en ga lekker dansen!

De Groene Muze

Nieuwelijn 3

5032 PB Tilburg

Mail direct

Mail direct naar De Groene Muze

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen

Het is weer herfst; dè tijd om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

8x surprises voor Sinterklaas

En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >