Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Badmintonnen bij Red Star!

Op maandag, dinsdag en zaterdag kun je badmintonnen bij Red Star '58.

Bij S.V. Red Star ’58 wordt zowel recreatief als in competitieverband tafeltennis beoefend door de jeugd.
Ze spelen op maandag en dinsdagavond van 18.45 uur tot 20.15 uur.
 
Competitie wordt gespeeld op zaterdagmiddag (jeugd) vanaf 12.00 uur.

Kom eens kijken op een trainingsavond in sporthal ‘De Vendelier’!

SV Red Star '58

Louis Couperusdreef 53

5051 GZ Goirle

Prijs Vanaf €6,77 per maand.
Mail direct

Mail direct naar SV Red Star '58

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x surprises voor Sinterklaas

En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Sinterklaas Bingo!

Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief