Berelekker eten!
Bij De Beren Tilburg kun je lekker eten combineren met een leuke film!
In het gebouw van de Euroscoop vind je eetcafé De Beren Tilburg waar je kunt genieten van de berelekkere gerechten. Ideaal voor een compleet avondje uit waarbij je ook gelijk naar een film kunt gaan. Overdag is De Beren ook geopend voor een heerlijke lunch.
Parkeren kost hier €1,- vanaf 07.00 uur tot en met 07.00 uur op de volgende dag.
De Beren Tilburg
Olympiaplein 1
5022 DW Tilburg
Openingstijden
Maandag t/m zondag geopend vanaf 12.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!