Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Intermezzo IJssalon

Natuurlijk wil je met mama naar de stad, in ruil voor zo'n superlekker ijsje van Intermezzo!

Intermezzo gebruikt zoveel mogelijk natuurlijke en verse producten bij de ijsbereiding. Ook de toppings bereiden ze zelf. Zo wordt de chocolade met échte cacao uit België gemaakt.

En dat proef je, want een ijsje van Intermezzo is een beleving. En in de gezellige IJssalon kun je er lekker van genieten, terwijl je ziet hoe het ijs gemaakt wordt!

Intermezzo heeft nu ook een Drive Thru op Ringbaan Noord 183 van 18:00-22:00, helemaal lekker makkelijk!

Klik op de roze knop om te zien welke smaakjes ze allemaal hebben.

Intermezzo

Heuvelring 31

5038 CC Tilburg

Mail direct

Mail direct naar Intermezzo

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

4x superleuke unicorn traktaties

Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

Samen muziek leren maken bij Factorium

Op zoek naar een leuke én leerzame hobby voor je kind? Denk eens aan muziek leren maken! Bij Factorium in Tilburg kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan groepslessen muziek. Van gitaar tot DJ-les. De kinderen krijgen les in een gezellige groep. En het is ook nog eens betaalbaarder dan privéles!