Matteo Ambachtelijk IJs
De ijsjes van Matteo horen echt bij de lekkerste ijsjes van Nederland! Kom het maar testen.
IJssalon Matteo maakt ijs op een ambachtelijke manier. De ijsmaker van Matteo is een Meester IJsbereider. Dat betekent maar 1 ding: super lekker en goed ijs!
Dat vindt je niet overal in Nederland. Daarom is het echt de moeite om een stukje om te rijden met de auto of met de fiets om een ijsje te halen bij Matteo. Goede reden om weer eens een stukje te gaan fietsen met z’n allen 🙂
Als je op de roze button klikt, zie je alle informatie over op welke tijden je heerlijke ijsjes van Matteo kan komen eten.
Eet smakelijk!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.