
BoerenBed
Midden op de Brabantse Kempen staat deze leuke boerderij waar je overnacht in tenten!
Wie wil dit nu niet: overnachten op de hei tussen zo’n tweehonderd dikbil-koeien op Boerderij De Brabantse Hei. Naast de blije koeien, die minstens de helft van het jaar buiten lopen en hun kalveren die de eerste vijf maanden bij de moeder blijven, vind je op de boerderij ook een dierenweide.
Speciaal in het Boerderijwinkeltje vind je heerlijke BBQ pakketten van eigen koeien. Zo hoef je niet te lang na te denken over wat je vanavond gaat eten! De BoerenBed Tenten zijn naast de Boerderij gelegen hebben een vrij uitzicht over de aardappel/maïsvelden tot aan de bosrand waar eindeloze wandel- en fietsroutes te vinden zijn.
In het nabij gelegen dorp Reusel kun je zwemmen in de spartelvijver en vissen in de visvijver. Voor dagtrips is de Boerderij perfect gelegen met bekende bestemmingen als De Efteling, Dierenpark en Bobbejaanland allemaal binnen een half uur rijden.
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!
Op zoek naar een leuke activiteit voor kids in de buurt? Neem een kijkje tussen alle tips op de Eropuit-pagina.
Boer en Bed De Brabantse Hei
Openingstijden
April tot en met oktoberPrijs
Zie voor het complete overzicht de website.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.
