Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Vossenberg

Speelboerderij De Vossenberg is een binnen- en buitenspeeltuin voor kinderen van 1 t/m 12 jaar.

De Vossenberg staat in een mooie, rustige en landelijke omgeving aan de rand van Gilze. De speelboerderij bestaat uit een binnenspeeltuin van 800 m2, met een grote klimkooi voor kinderen tot 12 jaar en een kleine klimkooi voor de allerkleinsten.

De bovenverdieping is helemaal ingericht als knutsel-, timmer- en bouwruimte voor de creatievelingen. Met mooi weer kunnen kinderen heerlijk spelen en genieten in de buitenspeeltuin. 

Zowel een top plek dus voor bij slecht en goed weer! Wil je meer weten over deze speelboerderij? Klik dan via de roze button direct door.

Speelboerderij De Vossenberg

Tilburgsebaan 42

5126 PH Gilze

Mail direct

Mail direct naar Speelboerderij De Vossenberg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw cursusseizoen Factorium

Meld je aan voor een gratis proefles dans, muziek, theater en musical bij Factorium Cultuurmakers

Voorjaarsvakantie in het Kessels Museum

Speurtocht voor de kids in het museum: speuren, ontdekken en lol maken!

Carnavalsactiviteiten bij Ontdekstation013

De dagen na Carnaval vier je bij Ontdekstation.

Carnavalsvakantie Steenuil

Er is van alles te doen tijdens de carnavalsvakantie bij De Steenuil

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste schminkvoorbeelden voor carnaval

Carnaval komt eraan… en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten.

Carnavalsoptochten in regio Tilburg 2026

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

10x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief